fbpx

Blerta’s Beard Oil

12.0

Në stok

Përshkrim

Vaj ushqyes për mjekrën është një formulë e yndyrshme e krijuar për të depërtuar, mbrojtur dhe ushqyer qimet e fytyrës dhe lëkurën tuaj. Përbërësit natyralë ndihmojnë në rritje dhe hidratim, duke bërë që mjekra juaj të plotësohet dhe të qëndroj në formë të kururar

Informacion shtesë

Peshë 0.030 g/kg