fbpx

Bride Edition

20.0

Në stok

Përshkrim

Bride Edition
Një problem jashtëzakonisht i madh me lëkurën është hiperpigmentimi apo njollat kafe që shkaktohen nga dielli.
Me edicionin e kremës bride i cili është i përberë nga vitamina C e pastër, suksesi në largimin e njollave është i garantuar,
Dhe klientët tanë janë shumë të kënaqur me efektin e saj.
Poashtu njollat nga shtatëzania, akne vulgare e papastërti të tjera largohen tërsisht falë efektit të dyfishtë të “Bride Edition“.
Përbërësit:
  • Retinol
  • Vitaminë C
  • Vitaminë E
  • Vaj Ulliri
  • Niacinamide – Vitaminë B3

 

Tashmë ëndrra juaj për lëkurë të bukur dhe të lëmuar pa shenja, akne dhe njolla është plotësisht e mundshme falë Blerta’s Face Care dhe Bride Edition.

 

Në faqen tonë zyrtare në Instagram i gjeni vlerësimet e klientëve tanë dhe rezultatet që kanë arritur.

Porositë dërgohen në të gjithë botën.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 g/kg