fbpx

Face Serum

12.0

Në stok

Përshkrim

Blerta’s Face Serum
Një Serum bimor dhe i pasur me vajra esencial dhe të rrallë si ky i brendit tonë është esencial për kujdesin ditor.
Para secilës kremë një serum është i mirëseardhur për kujdesin e lëkurës tonë,
Serumi ynë ndihmon shumë në rrudha, në parandalimin e rrudhave të reja, vijave të fytyrës, largon thatësinë dhe ka aftësi të larta ushqyese dhe hidratuese.
Ka një aromë shumë të këndëshme dhe me shumë dëshirë do ta vendosni si në mëngjes ashtu edhe në mbremje,
E sidomos rreth pjesës së syve dhe ballit si pjesët më të nevoishme për aplikimin të serumit.
Përberja:
  • Patchulia Oil
  • Acid Hylauronik
  • Vitamin C
  • Retinol (Vitaminë A)
  • Vitamin E

Në faqen tonë zyrtare në Instagram dhe facebook i gjeni vlerësimet e klientëve tanë dhe rezultatet që kanë arritur.

 

Porositë dërgohen në të gjithë botën.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 g/kg