fbpx

Krehër i Specializuar

9.0

Në stok

Përshkrim

Ne shpesh nuk kemi kohë ti tregojmë flokëve tona se sa shumë i duam ato.

Kjo është arsyeja përse ne krijuam brushën apo krehërin e specializuar për të ju siguruar se ju mund të kujdeseni për flokun tuaj për një kohë të shkurtër, menjëherë pasi i pastroni dhe me lehtësi i krehni.

 

Falë dizajnit i cili ua mundëson që ta merrni me vete kudo në qantën tuaj, krehëri nga Blerta’s Face Care është aksesori esencial i cili do të ju shoqëroj gjdo ditë duke ju mundësuar që gjatë gjithë kohës të keni flokë të bukur dhe që shkëlqejnë.

 

Karakteristikat:

  • Dizajn unik i cili ua mundëson që lehtësisht ta bartni kudo me vete
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokut
  • Për flokë të thara dhe të lagura
  • I përshtatshëm për përdorim të përditshme

 

Në faqen tonë zyrtare në Instagram i gjeni vlerësimet e klientëve tanë dhe rezultatet që kanë arritur.

 

Porositë dërgohen në të gjithë botën.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 g/kg