fbpx

Krema Anti Rrudhë

22.5

Në stok

Përshkrim

Anti Rrudhë
Rrudhat si proces normal i lëkurës zakonisht të arrihet tek zgjedhjet naturale për largimin e tyre janë të veshtira,
Mirëpo brendi ynë ka arritur në një kombinim të përberësve më të mirë dhe cilësor që ka nevojë lëkura për heqjen e rrudhave.
Kjo kremë nuk ka kemikate prandaj rekomandohet qysh prej moshës njëzetë e tutje kurdo që ju shfaqen rrudhat e para.
  • Gjalpë Shea
  • Vajra esenciale
  • Retinol
  • Vitaminë E
  • Kolagjen
  • Ekstrakt të çajit të gjelbert 

Kjo Përbërje i mundëson lëkurës rigjenerimin e qelizave dhe tërhekjen e vijave dhe rrudhave nga fytyra.
Të ndjeheni të ri është diqka që buron nga brenda,
Mirëpo të dukeni të ri tanimë është plotësisht e mundur falë kremit Anti-Rrudhë nga Blerta’s Face Care.

 

Në faqen tonë zyrtare në Instagram dhje facebook i gjeni vlerësimet e klientëve tanë dhe rezultatet që kanë arritur.

 

Porositë dërgohen në gjdo cep të Botës

Informacion shtesë

Peshë 0.030 g/kg