fbpx

Krem Nate

15.5

Në stok

Përshkrim

Krem Nate
Gjatë natës është koha më e mirë për lëkurën dhe procesin regjenerues të saj.
Përbërësit natyral dhe të klasit të parë janë ata që mund të kujdesën më së miri për të.
Krema e natës me përbërsit si;
  • Gjalpë Shea
  • Vaji Makademia,
  • Mjaltë,
  • Vitaminë C
  • Retinol
  • Vitaminë E
Mundëson parandalimin e rrudhave, akneve, shenjave.
Një efekt kryesor dhe shumë i dobishëm i kësaj kreme është për qeskat e errëta nën sy të cilat largohen në mënyrë efektive me përdorimin e kremës së natës.

Në faqen tonë zyrtare në Instagram dhe facebook i gjeni vlerësimet e klientëve tanë dhe rezultatet që kanë arritur.

 

Porositë dërgohen në të gjithë botën.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 g/kg