Ofertë!
In Stock

Shporta Ideale

Çmimi origjinal qe: €96.50.Çmimi i tanishëm është: €76.50.

Compare
Kategori:

Guaranteed Safe Checkout

Përshkrim

Shporta ideale e kujdesit ditor për fytyrën dhe flokët tuaja më e mira që
mund të keni, problemet me hidratimin rrudhat, linjat, teksturën, rënia e flokut, mungesat e tyre, rritja e ngadalshme e shumë të tjera benefite në ketë set🍀

 

blerta , blertas face , blerta face , blerta face care